Агенцијата за миграција на ОН го промовираше првиот портал за глобална миграција

Берлин – Министерството за надворешни работи на Германија и Центарот за глобална миграциска анализа на податоци на ИОМ, Агенцијата за миграција на ОН, денеска (15 декември) ќе го промовираат Порталот за миграциски по

Read More
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support