Детски џагор

Го запрашавме Атанас Трајков, кој беше дел од мобилниот тим на ИОМ Скопје при Прифатниот транзитен центар „Винојуг“ во Гевгелија, дали би можел да издвои еден момент кој ќе му остане во долго сеќавање од неговиот ангажман во ИОМ.

Read More
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support